گنج کتاب

انگیزشی، موفقیت، رشد شخصی، شادی، سلامتی، مهارتهای زندگی، کارآفرینی و کسب ثروت

تصویر ذهنی ثروتمندانه

آنچه در ذهن شما درباره پول می‌گذرد عاملی تعیین کننده در اوضاع مالی شماست. اگر دائم درباره پرداخت هزینه‌ها یا اقساط یا بدهی‌های خود نگران باشید، مشکلات مالی شما همچنان وجود خواهد داشت. برای تغییر اوضاع نه از آنچه وجود دارد بلکه از آنچه می‌خواهید وجود داشته باشد، شروع کنید. حتی اگر به این مساله باور هم ندارید هر روز دقایقی را به خیالپردازی درباره ثروت، رفاه و استقلال مالی اختصاص دهید. ذهن شما قادر به تشخیص خیال از واقع نیست. بنابراین اگر این تصاویر ثروتمندانه به میزان کافی در ذهن شما تکرار شوند، ذهن ناخوداگاه شما به عنوان یک واقعیت جدید آن را خواهد پذیرفت. ذهن ناخودآگاه ابزار قدرتمندی است که وقتی تصوری را به عنوان واقعیت پذیرفت از راه‌هایی عجیب و غریب باعث تحقق آن تصویر در واقعیت می‌شود. هنوز دانشمندان نمی‌دانند ذهن ناخودآگاه چگونه این کار را می‌کند. اما شما می‌توانید آن را در مورد خودتان امتحان کنید. هیچ چیزی را از دست نمی‌دهید ولی ممکن است خیلی چیزها به دست آورید. ذهن ناخودآگاه در هر صورت همواره در حال خلق زندگی شماست، ولی اگر دستور کارش را صادر نکنید ممکن است چیزهایی را خلق کند که اصلا خواسته شما نیست؛ پس با به دست گرفتن کنترل ناخودآگاه خود خالق زندگی دلخواهتان باشید.
موضوع: رازهای میلیونر شدن، کسب درآمد، موفقیت، کسب ثروت و استقلال مالی،
برچسب ها: ثروت، تصویرسازی، میلیونر شدن، استقلال مالی، ذهن ناخودآگاه، خیالپردازی،

[ چهارشنبه 25 شهریور 1394 ] [ 10:07 ب.ظ ] [ مدیر وبلاگ ]

[ نظرات() ]

راز ثروتمندان

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که سودای غلتیدن در پول را دارید، اما باید بدانید که این رویا مادامی که با پولتان گام‌های هوشمندانه‌ای برندارید، محقق نخواهد شد. در این راه، بسیاری از مشاوران مالی همیشه آماده کمک کردن به شما هستند. در این گزارش، به نقل از پایگاه اینترنتی چیت‌شیت، به چهار ماده‌اولیه لازم برای تولید ثروت، ثروتمند ماندن و به ارث گذاشتن ثروت برای چندین نسل، اشاره می‌کنیم.

ثروتمندان به‌طور دایم به دنبال استراتژی‌های جایگزین مدیریت پولی هستند
افراد ثروتمند، اطلاعات جدیدی از شیوه‌های کمتر شناخته شده برای رشد پولشان دارند. آنها وقتی سرمایه‌گذاری می‌کنند، به دنبال شیوه‌های جایگزینی هستند که بهترین کارایی را برای آنها دارد. یکی از این شیوه‌ها، بیمه عمر خصوصی است.ادامه مطلب


موضوع: رازهای میلیونر شدن، کسب ثروت و استقلال مالی،
برچسب ها: ثروتمند شدن، میلیونر شدن، راز ثروتمندان، استقلال مالی،

[ دوشنبه 16 شهریور 1394 ] [ 01:52 ب.ظ ] [ مدیر وبلاگ ]

[ نظرات() ]

گنج پنهان

اگر به شما آدرس ارزشمندترین گنج دنیا را بدهم آیا حاضر خواهید بود بروید و آن را استخراج کنید؟ چنین گنجی در واقع وجود دارد ولی آنقدر به شما نزدیک است که قادر به دیدن آن نیستید. این گنج درون شما پنهان است. ما ممکن است سالها در جستجوی خوشبختی در بیرون تقلا کنیم اما چه ده سال و چه شصت سال بعد خواهیم فهمید که هیچ خوشبختی پایداری جز آن شادمانی که از درون نشات نگرفته باشد، وجود ندارد.
موضوع: رشد شخصی، شادی، خودشکوفایی،
برچسب ها: خوشبختی، شادی، شادمانی، گنج درون، گنج پنهان،

[ چهارشنبه 11 شهریور 1394 ] [ 09:31 ب.ظ ] [ مدیر وبلاگ ]

[ نظرات() ]

نبوغ ذاتی

در گذشته تصور می‌شد نبوغ موهبت خاصی است که فقط به معدودی از انسانها اعطا شده است. امروزه تحقیقات نشان داده که هر انسانی دارای ترکیب منحصر به فردی از هوش‌های چندگانه است که نبوغ یگانۀ فرد را تشکیل می‌دهد. به دلیل طبقه‌بندی های مرسوم در مورد مشاغل و رشته های تحصیلی بسیاری از ابعاد نبوغ انسان‌ها هنوز ناشناخته مانده است. علیرغم چند میلیون سال از ظهور انسان بر روی زمین، هنوز در شناخت خود در گام اول قرار داریم.
این وظیفۀ هر انسانی است که نبوغ منحصر به فرد خود را کشف و متعهد به شکوفایی آن باشد. هر یک از ما رسالت ویژه‌ای نیز متناسب با نبوغ یگانه‌مان داریم. تنها با کشف این رسالت و انجام آن بر مبنای نبوغ ذاتی‌مان به اوج احساس رضایت و سرور درونی خواهیم رسید و زندگی‌مان معنادار خواهد بود. بدون تحقق والاترین وجه وجودمان، سایر موفقیت‌های زندگی سرابی بیش نیست و در گذر زمان محو خواهد شد.

موضوع: رشد شخصی، شادی، خودشکوفایی،
برچسب ها: خودشکوفایی، رشد شخصی، نبوغ ذاتی، رسالت شخصی، رشد معنوی،

[ جمعه 6 شهریور 1394 ] [ 09:04 ب.ظ ] [ مدیر وبلاگ ]

[ نظرات() ]