تبلیغات
گنج کتاب - چطور میلیاردر، مشهور و رئیس جمهور آمریکا شویم؟

چطور میلیاردر، مشهور و رئیس جمهور آمریکا شویم؟

جمعه 15 بهمن 1395 11:29 ب.ظ

نویسنده : مدیر وبلاگ
ارسال شده در: کسب درآمد ، موفقیت ، کسب ثروت و استقلال مالی ، زناشویی ،

چطور میلیاردر، مشهور و رئیس جمهور آمریکا شویم؟

مقالۀ اختصاصی دونالد ترامپ برای باشگاه میلیاردرهای شاد

بچه ها برای میلیاردر شدن، شما باید باهوش باشید و یک پدر و مادر ثروتمند

برای خودتان انتخاب کنید.


سلام بچه‌ها، دونالد جی. ترامپ بزرگ هستم. می‌خواهم رازهای موفقیتم را در مورد میلیاردر، مشهور و رئیس‌جمهور شدن با شما در میان بذارم. با دانستن این رازها می‌تونید بیایید این بالاها. همین جایی که من هستم. روی قله موفقیت، بالای برج ترامپ، نیویورک، منهتن، خیابان پنجم. من یکی از بزرگترین استادان موفقیت مالی هستم. وقتی که خیلی جوان بودم، میلیاردر شدم و اولین کتابم را که «هنر معامله» نام داشت قبل از چهل سالگی نوشتم که چندین میلیارد جلد فروش رفت و حالا تصمیم دارم کتاب «هنر رئیس جمهورشدن» را بنویسم. حالا می‌ریم سراغ رازهایی که شما را میلیاردر، معروف و رئیس جمهور می‌کند.

  • حتما حتما حتما در یک خانواده میلیاردر به دنیا بیابید.

شما باید باهوش باشید و یک پدر و مادر ثروتمند برای خودتان انتخاب کنید. من پدر مایه‌داری داشتم که همیشه هوامو داشت. وقتی ضرر می‌کردم و بدهکار می‌شدم به دادم می‌رسید. اما بعد از کلی ضررکردن بالاخره تونستم با روش‌های خودم میلیاردر بشم. اگر در انتخاب پدر و مادر مناسب اشتباه کردی ناامید نشو هنوزم امیدی برای میلیاردر شدن هست.

  • در مسیر میلیاردر شدن هیچ خط قرمزی وجود نداره.

پسر جان! زندگی یه جنگه. به دشمنان یا همان رقبایت اصلا نباید رحم کنی. در کسب و کار هر کاری مجاز است. دروغ، فریب، کلاهبرداری، زیرآب زنی، رشوه دادن. این‌ها از اصول اولیه منه. اگه قرار بود صاف و ساده باشم به جای لم دادن در برج ترامپ باید الان در خیابان پنجم منهتن گدایی می‌کردم. اگه این اصول رو رعایت کنی حتما میلیاردر میشی.

  • پول بدید براتون کتاب بنویسن.

از اینکه مردم از شما بدگویی کنن ناراحت نباشید. این‌ها همه تبلیغات رایگان برای شماست. اگه کسی در مورد شما حرف بدی زد بهتره استخدامش کنید. وقتی که یک روزنامه نگار در سال ۱۹۸۵ در ماجرای بیرون کردن مستاجران از یکی از ساختمان‌هایی که خریده بودم یک مقاله منتشر کرد و من رو تبهکاری بی‌رحم معرفی کرد، مبلغ بالایی به او پیشنهاد کردم تا یک کتاب خوب برای من بنویسد. حاصل این معامله، کتاب «هنر معامله» بود که علاوه بر میلیون‌ها دلار سود، مرا تبدیل به یک اسطوره تجارت و کارآفرینی کرد و به شهرت جهانی رسیدم. باید باهوش باشی. همه کتابهای من با پول نوشته شده. وقتی پول داشته باشی چیزی نیست که نتونی بخری دوست من. حالا تو فکر اینم که یه نویسنده خوب پیدا کنم که برام کتاب «هنر رئیس جمهورشدن» رو بنویسه. اگه کسی را سراغ داری خبرم کن.

پولی که برای نوشتن کتاب “هنر معامله” دادم واقعا ارزشش را داشت. معاملۀ خوبی بود و مرا تبدیل به یک اسطوره تجارت و کارآفرینی کرد و به شهرت جهانی رسیدم.


  • استاد جنجال و هیاهو باش.

پدرم مجلس گرم کن خوبی بود و در جنجال راه انداختن استاد بود. مهم نیست چی می‌گی فقط حرفای جنجالی بزن. هیچ حدومرزی برای این کار وجود نداره دوست من. از حماقت رقیبت گرفته تا قیافه زنش یا روابط خصوصی‌اش و از هر چیزی که بتونه جنجال و هیاهو ایجاد کنه باید استفاده کنی. این یکی از رازهای پیروزی من در رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری بود.

  • خودشیفته و خودخواه باش.

دوست من! هیچ وقت بدون خودشیفتگی و خودخواهی نمی‌تونی میلیاردر بشی. اگر بخواهید تجارت رو شروع کنید، خودشیفتگی می‌تونه ویژگی موثری باشه. وقتی خودشیفته هستی نظر منفی و مخالف دیگران رو نمی‌‌شنوی و همیشه کار خودتو میکنی. اصلا مهم نیست دیگران چی می‌گن. فقط به میلیاردر بودن فکر کن.

  • در زمین گلف به تجارت فکر کن.

به دنبال مسافرت رفتن و استراحت کردن نباش. من حتی در زمین گلف به تجارت فکر می کنم. هیچ وقت و در هیچ وضعیت از تجارت دست نمی‌کشم. حتی فرزندانم را هم وارد تجارت خودم کردم. همه چیز باید در تجارت خلاصه بشه وگرنه هرگز میلیاردر نمی‌شی.

  • کمتر از رقبایتان بخوابید.

من اغلب شب‌ها فقط چهار ساعت می‌خوابم. به خواب بیشتری نیاز ندارم و همین چهار ساعت به من اشتیاق رقابت می‌دهد. بعضی رقبایم شبی ده ساعت می‌خوابن و انتظار دارن از من جلو بزنن. پس بیدار شو پسر.

  • کاری کنید با شما مثل اعیان‌زاده‌ها رفتار کنن.

بهترین راه برای اینکه در هتل یا رستوران با شما مثل اعیان‌زاده‌ها رفتار کنن، خوب انعام دادن است. به خدمتکاری که چمدان‌هایتان را به اتاقتان می‌آورد خوب انعام بدهید. به متصدی پذیرش که برایتان رستوران یا مکان دیگری را رزرو کرده است خوب انعام بدهید. این بهترین راه برای اشراف و اعیان‌زاده به نظر رسیدن است.

  • ازدواج خوبی داشته باشید.

ازدواج خوب مثل مذاکره درباره‌ی معامله‌ای مهم است. من اکنون پیرتر شده‌ام و به طور یقین عاقل‌ترم و ازدواج با ملانیا نیز تصمیم بسیار خوبی بوده است. اکنون چند سالی هست که باهم به خوبی کنار آمده‌ایم. بدانید که پشت هر مرد موفقی چندین زن وجود دارد. بسیاری از دوستان من طلاق‌های وحشتناکی داشته‌اند و همیشه می‌گویند طلاق بدترین معامله‌ای است که می‌توانید تصور کنید.

ازدواج خوب مثل مذاکره درباره‌ی معامله‌ای مهم است.

  • دنبال بهترین ها باشید.

همیشه دنبال بهترین‌ها باش. یک میلیاردر باید بهترین‌ها را بشناسد. همان طور که در کتاب «چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید» گفته‌ام بهترین خودرو مرسدس بنز است. قابل اعتماد، شیک و محکم است. بهترین کت و شلوار، بهترین پیراهن مردانه و بهترین کراوات مارک برونی است. بهترین شامپو هداندشولدرز است. بهترین کتاب، دو کتاب خودم یعنی «هنر معامله» و «چگونه ثروتمند شویم» است. بهترین بستنی طعم وانیل-گیلاس هاگن‌داز است.

همان طور که در کتاب «چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید»

گفته‌ام بهترین شامپو هداندشولدرز است. بهترین بستنی

طعم وانیل-گیلاس هاگن‌داز است.


شما با رعایت این توصیه‌ها می‌تونید به یک میلیاردر با معروفیت جهانی تبدیل بشید. رازهای رئیس جمهور شدن را هشت سال دیگر در کتاب «هنر رئیس جمهورشدن» من بخوانید. فعلا دو دوره خودم در کاخ سفید تشریف دارم. ریاست جمهوری واقعا اوج شهرته. هر روز تیتر اول اخباری. همه بهت احترام میزارن. حتی همین رامنی که سایه منو با تیر می‌زد حاضره در ازای یه سمت خوب، جلوی من زانو بزنه. دکمه شلیک این همه بمب اتمی در اختیارت قرار میگیره. خیلی باحاله پسر.

این‌ها اصول موفقیت من بود. اگر به هر دلیلی مخالف این اصول هستی، می‌تونی برعکس آن‌ها عمل کنی.

میلیاردر با شهرت جهانی و رئیس جمهور ایالات سابقا متحده آمریکا دونالد جی. ترامپ بزرگ

منبع: سایت زندگی رویایی
دیدگاه ها : () 
برچسب ها: ترامپ ، میلیاردر ، رئیس جمهور میلیاردر ، دونالد ترامپ ، ثروت ، ثروتمندان ، املاک ،
آخرین ویرایش: جمعه 15 بهمن 1395 11:35 ب.ظviagra nebenwirkungen gefahren
پنجشنبه 23 خرداد 1398 11:16 ب.ظ

obviously like your website however you need to test the spelling on several of your posts. Many of them are rife with spelling issues and I to find it very bothersome to tell the truth then again I will definitely come again again.
кредит на карту украина срочно
شنبه 22 اردیبهشت 1397 05:25 ق.ظ
кредит на карту онлайн круглосуточно украина
кредит на карту онлайн быстро
взять кредит по паспорту на карту
кредит готівкою пумб
микрокредит на карту онлайн украина
взять кредит онлайн на банковскую карту
деньги на карту без фото
фитнес резинка для ног
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 11:08 ق.ظ
фитнес ризинки
резинки для фитнеса киев купить
фитнес резинки esonstyle дроп
фитнес резинка украина
резиновая петля для спорта
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر